Náš Facebook

Nové operetní Studio z.s. Brno zazpívá pod širým nebem v Brně - Tuřanech-tisková zpráva-


Brno, městská část Tuřany - 27.5. 2017 - Nové operetní Studio poprvé pod širým nebem v Brně - Tuřanech

Dne 27.5. 2017 v 17 hodin zazpívají sólisté Nového operetního Studia z.s. a děti Základní umělecké školy Slunná na nádvoří radnice městské části Brno - Tuřany. Celá kulturní akce je doprovázena dětským tvořivým programem.

Starosta městské části Brno – Tuřany Radomír Vondra navázal spolupráci s Novým operetním Studiem a jako první kulturní akci zařadil v měsíci květnu - operetní koncert „Z operety do opery“. U příležitosti otevření nově zrekonstruovaného nádvoří radnice Tuřany zazpívají známé operetní a operní melodie sopranistka Markéta Böhmová a tenor Josef Šabaka. Program bude obohacen vystoupením dětí ze Základní umělecké školy Slunná pod vedením Mgr. Šárky Brychové. Děti jsou na této akci vítány a proto je celá akce zajištěna doprovodným tvořivým programem.

Nové operetní Studio z.s. vzniklo v roce 2014 v Brně a představilo se premiérou operety Járy Beneše Na tý louce zelený v lednu 2015 v Divadle Reduta. Dali si za cíl "vzkřísit operetu v brněnské Redutě". Druhou inscenací se stala opereta Bratránek z Batávie, jejíž další reprízu chtějí sólisté uvést právě na nádvoří radnice městské části Brno – Tuřany v dalším roce jako pokračování jejich spolupráce.


Kontakt:

Nové operetní Studio z.s., Stará 97/17, 602 00 Brno

Žaneta Zieglerová, +420 608 618 788, zieglerova@operetabrno.cz
Copyright © 2015. Designed by Skalicky. | Mapa stránek |