Náš Facebook

Květen 2017

Výchovný koncert pro
žáky základních škol


19.5. 2017
10:00
Víceúčelový sál ÚM Pozlovice

Pro žáky základních škol připravilo Nové operetní Studio hudebně - výchovný koncert , jehož cílem je zábavnou formou seznámit děti s operní, operetní a muzikálovou tvorbou. Žáci budou mít možnost zazpívat si se sólisty Nového operetního Studia, udělat si s nimi selfie a aktivně se zapojit do koncertního dění.
Účinkují: Markéta Böhmová (soprán), Josef Šabaka (tenor), Stanislava Syrková (klavírní spolupráce), Žaneta Zieglerová (mluvené slovo).

Májový koncert s paní Operetou

19.5. 2017
20:00
Hotel Adamantino Pozlovice

Zazní ty nejznámější operetní melodie ! Z opery se můžete těšit na B. Smetanu, A. Dvořáka, W.A. Mozarta Vstupenky v předprodeji - infocentrum Luhačovice, Hotel Adamantino.
Účinkují: Markéta Böhmová (soprán), Josef Šabaka (tenor), Stanislava Syrková (klavírní spolupráce), Žaneta Zieglerová (úvodní slovo).

Z operety do opery

27.5. 2017
17:00
Nádvoří radnice městské části Tuřany

Operetní koncert u příležitosti otevření zrekonstruovaného nádvoří městské části Brno - Tuřany. Těšit se můžete na nejznámější operetní a operní melodie a program doplní Základní umělecká škola Slunná se zpěvem a hrou na hudební nástroje. Celý podvečer bude doprovázen tvořivými dílnami pro děti.
Účinkují: Markéta Böhmová (soprán), Josef Šabaka (tenor), Dagmar Kolařová (klavírní spolupráce), Žaneta Zieglerová (úvodní slovo).

Červenec 2017

Operetní koncert
na kolonádě v Luhačovicích


27.7. 2017
16:00
Lázeňská kolonáda v Luhačovicích

Přesné informace budou doplněny.

Již tradičně zazpívá Nové operetní Studio pro lázeňské hosty přímo na kolonádě v Luhačovicích.
Účinkují: Sylvie Adamová (soprán) ,Josef Šabaka (tenor), Lukáš Hurtík (klavírní spolupráce), Žaneta Zieglerová (úvodní slovo).

Prosinec 2017

Vánoční koncert
Nového operetního Studia


6.12. 2017

Kulturní centrum Semilasso, Brno - Královo pole

Lístky nejsou zatím v prodeji, ale rádi bychom vás informovali, že se můžete těšit na náš velký vánoční koncert ve spolupráci se ZUŠ Varhanická a kulturním centrem Semilasso. A jaký bude program? - nechte se překvapit ! Ale vánoční atmosféra a malé překvapení vás neminou.

Leden 2018

Bratránek z Batávie (ve Znojmě)

20.1. 2018

Městské divadlo Znojmo

Informace vstupenek - Anna Maixnerová

tel.: + 420 515 224 324
e-mail: maixnerova@znojemskabeseda.cz
Copyright © 2015. Designed by Skalicky. | Mapa stránek |