Náš Facebook

Prosinec 2017

Vánoční koncert
Nového operetního Studia


6.12. 2017

Kulturní centrum Semilasso, Brno - Královo pole

Záštitu nad Vánočním koncertem přijal hejtman Jihomoravského kraje JUDr. Bohumil Šimek.
Nové operetní Studio Brno ve spolupráci s ÚMČ Královo Pole pro vás připravilo Vánoční koncert s líbivými operními, operetními, muzikálovými a samozřejmě i vánočními melodiemi. Zazní také vánoční poezie v podání Ludmily Slancové - Slavíkové. Dále vystoupí M. Böhmová, S. Adamová, I. Pavlů a J. Šabaka.
Koncert je ve spolupráci se ZUŠ varhanická Brno, které se těší oblibě u koncertního publika. Po úspěšném prvním operetním projektu v roce 2014, kdy mladí studující nadšenci klasického zpěvu si ověřili, že brněnské publikum stále dychtí po operetě. Proto na vánočním koncertu nezazní jen slavné písně Lehára, Strausse, Nedbala a dalších operetních skladatelů, ale také operní vánoční melodie, kde samozřejmě nebudou chybět i klasické vánoční písně, aby si né jeden divák mohl zanotovat.
Těšit se můžete na sladké mámení z dílny cukrárny De Fleurs a na květinovou výzdobu Michala Hrušeckého, vítěze floristické soutěže Brněnské růže.
Během koncertu bude natáčena reportáž naším mediálním partnerem Zárukou kvalit, jejímž výsledkem bude krátké představení a záznam z koncertu, který vám s radostí po skončení koncertu pošleme.
Předprodej vstupenek v KC Semilasso nebo v síti Ticketportal

>
Vánoční koncert

9.12. 2017

Hotel Adamantino

již tradičně se Nové operetní Studio vrací do Hotelu Adamantino, městyse Pozlovice, a tentokrát s koncertem ve vánoční atmosféře - sólisté Markéta Bohmová a Josef Šabaka zazpívají známé melodie operní, operetní, ale především vánoční. Přijďte nasát pravou vánoční atmosféru, těšíme se na vás!

Předprodej vstupenek: recepce@adamantino.cz, tel. 736 631 000

>
Vánoční koncert

12.12. 2017

KC Semilasso

Účinkují: Ludmila Slancová - umělecký přednes

Silvie Adamová - soprán, Josef Šabaka - tenor

Dagmar Kolařová - klavírní spolupráce

Úvodní slovo: Eva Šlapanská, Žaneta Zieglerová

Leden 2018

Koncert Nového
operetního Studia


Večer s paní Operou
a slečnou Operetou

20.1. 2018

Městské divadlo Znojmo

Informace vstupenek - Anna Maixnerová

tel.: + 420 515 224 324
e-mail: maixnerova@znojemskabeseda.cz
Copyright © 2015. Designed by Skalicky. | Mapa stránek |